Martynika jakiej nie znacie

location martiniqueMartynika Karaibskie wyspy – to określenie przywołuje na myśl obraz zielonych archipelagów porośniętych wilgotnym lasem tropikalnym, złotych plaż, błękitnej wody i strzelistych plam kokosowych. Jednak nawet najlepsze wyobrażenie nie może równać się z rzeczywistością: pięknem bezkresnego, lazurowego morza Karaibskiego, miękkością delikatnego piasku pod stopami, śpiewem wydobywającym się z tropikalnego lasu o zachodzie słońca.

Jesteśmy jednymi z nielicznych Polaków, którzy umożliwiają poznanie tego wyjątkowego miejsca. Dzięki naszej ofercie zaoszczędzą Państwo czas oraz pieniądze i poznają tajemnicze zakątki znane wyłącznie tubylcom.

Ponadto by poznać prawdziwe oblicze Karaibów i poczuć ich prawdziwą atmosferę proponuję odkryć niezwykły trzeci wymiar krainy zdobytej przez Krzysztofa Kolumba –zróżnicowane krajobrazy od pustynnego po las tropikalny, od muzyki zouk po namiętna salsę, od kuchni kreolskiej poprzez lokalne rumowe koktajle po gwarne targowiska pełne egzotycznych kwiatów i owoców.

Zapewniamy moc wrażeń, odkrycia kulturalne i kulinarne, a przede wszystkim odpoczynek.

Zachęcamy do przeglądnięcia naszej atrakcyjnej oferty, w której każdy znajdzie coś dla siebie: od leżenia na plaży i zwiedzania miast, po nurkowanie wśród wraków, czy degustacje kreolskich potraw.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do zobaczenia na Martynice.

 

Kontakt