BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Image Alt

slonecznamartynika

Canyoning

[:pl]

[pricing_item featured=”1″ style=”table” price=”od 47,50€/os.” title=”Canyoning z przewodnikiem górskim”][/pricing_item]
[contact_box title=”Zarezerwuj” email=”marketing@slonecznamartynika.pl”]

Jeżeli chcecie Państwo przeżyć prawdziwą przygodę i poczuć adrenalinę musicie koniecznie wybrać się na wyprawę w dół górskiej rzeki i doświadczyć prawdziwego canyoningu.

Na samym początku profesjonalni przewodnicy górscy wyposażą was w kompletny ekwipunek wspinaczkowy oraz omówią plan zejścia w dół rzeki. Wulkaniczne pochodzenie Martyniki oraz jej górzyste ukształtowanie sprawiają, iż na wyspie jest wiele tras, gdzie można uprawiać ten sport. Przeprawa w dół rwącej rzeki oraz bliskość tropikalnego lasu dają niezapomniane wrażenia i dużo emocji. Cała wyprawa trwa ok 4 godzin. Może w niej wziąć udział każdy turysta, który szuka aktywnego wypoczynku i nie boi się ryzyka pod kontrolą.

Na tą wycieczkę zabierzcie pełne obuwie ze sztywną podeszwą – najlepiej adidasy. Będziecie chodzić po mokrych skałkach i zsuwać się na linie w dół koryta rzeki. Aparat fotograficzny musi mieć funkcję podwodnego robienia zdjęć. Świetna przygoda!

[:]

You don't have permission to register