BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Image Alt

Wycieczka „Trochę dla Pani, trochę dla Pana”

 

 

Trochę dla Pani, trochę dla Pana

Nasze wycieczki są dedykowane grupom składającym się z co najmniej 8 uczestników. W przypadku wielokrotnych rezerwacji tej samej wycieczki, grupy zostaną połączone w jednym wygodnym pojeździe.

 

Ta kilkugodzinna wycieczka dedykowana jest osobom pragnącym połączyć chęć zanurzenia się w historii, kulturze i sztuce karaibskiej wraz z odkryciem wieloaspektowym rumu oraz nieodpartą chęcią nabycia pamiątek rzemiosła lokalnego.

Przystanek 1:

to zachęta do fascynującej wizyty w destylarni CLEMENT gdzie towarzyszący polski przewodnik odkryje przed Wami wszelkie tajniki produkcji rumu, począwszy od zbioru trzciny cukrowej po butelkowanie słynnego rumu rolniczego. Każdy z uczestników zaproszony zostanie na smakowitą degustację najróżniejszych odmian rumu, tych bardziej procentowych jak i lżejszych koktajli rumowych.  Nie obędzie się bez spaceru po malowniczym parku HABITATION CLEMENT z wieloma gatunkami egzotycznej roślinności i czas na „tête à tête” ze sztuką karaibską stanowiącą część tej posiadłości. Dom właściciela to następna atrakcja przenosząca nas w historie o dwa wieki wstecz.

Przystanek 2:

to czas na shopping w uroczym miasteczku rzemiosła karaibskiego gdzie liczne butiki pozwolą na zakup unikalnych pamiątek czy prezentów. To także miejsce na relaks przy aromatycznej  kawie z wyśmienitym ciachem z tutejszej ciastkarni czy inną przekąskę. Ta chwila to dodatkowy smaczek na zakończenie karaibskiej przygody.

mapka_wycieczka „Trochę dla Pani, trochę dla Pana”

 

 

Kolejność etapów jest podana orientacyjnie i może podlegać zmianom.

 

 

CZAS:

między 5 a 6 godzin

CENA:

85€ od osoby

 

 

 

You don't have permission to register