BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Image Alt

Całodniowa wycieczka

 

 

 

Całodniowa wycieczka po Martynice

Nasze wycieczki są dedykowane grupom składającym się z co najmniej 8 uczestników. W przypadku wielokrotnych rezerwacji tej samej wycieczki, grupy zostaną połączone w jednym wygodnym pojeździe.

 

Zapraszamy Was na niezapomniany dzień wycieczkowy, podczas którego poznacie tę urokliwą wyspę od podszewki. Nasza wycieczka będzie pełna fascynujących opowieści o życiu na miejscu, mieszkańcach, historii, gastronomii, oczywiście rumie, faunie i florze. Gwarantujemy, że każdy z Was na koniec dnia będzie miał głowę pełną niezapomnianych przeżyć. Nasi przewodnicy mówią po polsku, więc nie musicie się martwić o język. Zabierzemy Was do miejsc, które oczarują Was swoim urokiem.

 

Przystanek 1:

to stolica wyspy – FORT DE FRANCE. Spacer rozpoczniemy od Fortu Świętego Ludwika, a potem przemierzając ulice miasta, zatrzymamy się m.in. w Bibliotece Schoelchera i katedrze. Ale to nie wszystko! Naszą podróż zakończymy na lokalnym targu kreolskim, gdzie zmysłami naszymi zawładną kolory i zapachy. Opowiemy Wam o tutejszych owocach i warzywach, które stanowią istotną część karaibskiej kuchni.

 

Przystanek 2:

to najpiękniejszy ogród botanicznym na Karaibach – BALATA. Jeśli jesteście miłośnikami przyrody, nie możecie przegapić wizyty w tym miejscu ! Tam poznacie fascynujący świat tropikalnych roślin. Mosty linowe są dodatkową atrakcją pozwalającą na spacer ścieżką w koronach drzew, zapewniając niezapomniane widoki na okoliczne wzgórza oraz zatokę.

 

Przystanek 3:

to przepiękna posiadłość ziemska – HABITATION CLEMENT, która łączy historię, kulturę i sztukę karaibską. Zwiedzając dawny dom właścicieli posiadłości poznacie jej historie. Dowiecie się jak powstaje rum. Na koniec zaproponujemy Wam degustację różnorodnych destylatów z tej właśnie rumiarni.
Przygotujcie się na dzień pełen przygód i wrażeń! Nasza wycieczka na Karaibach czeka na Wasze uczestnictwo.

Zarezerwujcie już teraz i dołączcie do naszej niezwykłej przygody!

mapka_całodniowa_wycieczka

 

 

Kolejność etapów jest podana orientacyjnie i może podlegać zmianom.

 

 

CZAS:

między 8 a 9 godzin

CENA:

95€ od osoby

 

 

 

You don't have permission to register