BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Image Alt

Półdniowa wycieczka krajoznawcza

 

 

Półdniowa wycieczka krajoznawcza

Nasze wycieczki są dedykowane grupom składającym się z co najmniej 8 uczestników. W przypadku wielokrotnych rezerwacji tej samej wycieczki, grupy zostaną połączone w jednym wygodnym pojeździe.

 

Poszukujecie egzotycznego dnia na Karaibach? Nie szukajcie dalej niż ta kilkugodzinna wycieczka pozwalająca wam odkryć historię, kulturę i naturalne piękno odwiedzanych zakątków. Nasi polscy przewodnicy okraszą wspólnie spędzony czas opowieściami o życiu na wyspie od podszewki. Oto krótka zapowiedź tego, co was tam czeka:

Przystanek 1:

to podróż po stolicy wyspy FORT DE FRANCE gdzie zabierzemy Was na przechadzkę przez Savanne, centralny park otoczony zielenią, do biblioteki Schoelchera  architektonicznej ciekawostki oraz Katedry Świętego Ludwika zanim zanurzycie się w lokalnej kulturze, odwiedzając targ kreolski. Odkryjcie stoiska pełne świeżych produktów, egzotycznych przypraw i lokalnego rzemiosła.

Przystanek 2:

to Habitation Clément, gdzie zabierzemy was w podróż przez historię i kulturę Martyniki. Kilkuhektarowy park z unikalnymi gatunkami tropikalnej roślinności, sztuka współczesna karaibskich artystów to piękno tego miejsca. Ale to nie wszystko!  Przeniesiemy się w historii zwiedzając piękny dom właścicieli destylarni a następnie przejdziemy do części produkcyjnej gdzie uczestnicy zostaną wprowadzeni w tajniki produkcji światowej sławy rumu rolniczego. Będziecie mieli wyjątkową okazję spróbować wybranych odmian tego trunku.

mapka_półdniowa_wycieczka_krajoznawcza

 

 

Kolejność etapów jest podana orientacyjnie i może podlegać zmianom.

 

 

CZAS:

między 5 a 6 godzin

CENA:

85€ od osoby

 

 

You don't have permission to register