BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Image Alt

Zawartość walizki

1.Ubrania

Średnia temperatura na wyspie waha się około 26°C, tak więc zbędnym jest przywożenie ciepłych ubrań. Letnia garderoba z uwzględnieniem cienkich spodni na wieczór (które raczej ochronią nogi przed komarami niż przed chłodem) jest wystarczająca.

Niezbędne na wyspie są: strój kąpielowy i okulary przeciwsłoneczne, kapelusz czy czapka.

Miłośnikom pieszych wycieczek przydadzą się buty przystosowane do wędrówek ( adidasy lub sportowe sandały) i mały plecak .

2.Inne przedmioty

Jeśli posiadacie sprzęt do podwodnych wypraw w postaci pletw, maski i rurki zabierzcie je ze sobą.

Czystość wody i bogactwo świata podwodnego pozwala już kilka metrów od plaży podziwiać rożne gatunki ryb i żółwi. Niebezpiecznym jest dotykanie czegokolwiek pod woda! (chyba, że rękawicami do nurkowania). Czarne jeżowce ukryte w skalach potrafią skaleczyć dość boleśnie.

Posiadacze hamaków sprawią sobie dużą przyjemność rozciągając go między dwoma palmami. Ale uwaga na spadające orzechy kokosowe!

3.Kremy z filtrami

Krem z wysokimi filtrami jest tu niezbędny. Nawet pod palemką, w cieniu można się poparzyć. Słonce operuje tu bardzo mocno, a w czasie igraszek w wodzie jest jeszcze bardziej zdradzieckie. Dlatego przy „zwiedzaniu dna” z maska najlepiej założyć zwykłą koszulkę.

You don't have permission to register