BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Image Alt

O nas

Jesteśmy małżeństwem polsko-francuskim od ponad 20 lat mieszkających na Martynice. Na początku odkrywaliśmy jej piękno dla własnej przyjemności. Oczarowani tym miejscem, zapragnęliśmy pokazać tę „karaibską perełkę” Polakom.

Aby było to możliwe założyliśmy stowarzyszenie „Słoneczna Martynika”, w którego skład wchodzą zarówno Polacy, Francuzi jak i rdzenni mieszkańcy Martyniki.

Stowarzyszenie zostało zarejestrowane w prefekturze w Fort De France – stolicy Martyniki pod numerem: W9M1001821 (tłumaczenie zaświadczenia) (zaświadczenie w wersji oryginalnej)

Widząc zachwyt w oczach osób, które do tej pory zwiedziły Martynikę z nasza pomocą sądzimy, że cel naszego działania jest uzasadniony i potrzebny.

Na czym polega działalność naszego stowarzyszenia i jakie są jego atuty:

  • Nasza oferta jest jedną z rzadkich na polskim rynku, a wachlarz proponowanych przez nas możliwości spędzenia udanych wakacji jest szeroki.
  • Jako departament Francji, a co za tym idzie część Unii Europejskiej , Martynika stanowi łatwo dostępny cel dla polskiego turysty.
  • Dla członków naszego stowarzyszenia zajmujemy się wyszukiwaniem i selekcją najlepszych ofert zarówno  pod względem ceny, profesjonalizmu jak i jakości usług. Współpracujemy z partnerami zajmującymi się zakwaterowaniem (kwatery prywatne, hotele), transportem oraz organizacją najróżniejszych atrakcji turystycznych. Każda propozycja oferowana przez nas jest osobiście zweryfikowana, dzięki czemu nasi członkowie otrzymują wiarygodny produkt.
  • Zapewniamy obecność naszego przedstawiciela na lotnisku w momencie Państwa przylotu. Na życzenie Państwa towarzyszymy aż do miejsca zakwaterowania.
  • Odpowiemy na każde pytanie Państwa zarówno w czasie przygotowań do podróży jak i tu na miejscu.
  • Nasza oferta skierowana jest do osób, które pragną aktywnie spędzić czas, a także do tych, które lubią poleniuchować na bezludnej plaży w cieniu palm.
    Z naszymi radami i wskazówkami, bez straty czasu, bezbłędnie  traficie do wybranego celu aby odkryć tajemnice wyspy. Podzielimy się z Państwem ogromną wiedzą o wyspie, ludziach, przyrodzie i odwiedzanych miejscach.

Wyłącznie członkowie naszego stowarzyszenia mogą korzystać z usług przez nas oferowanych.

You don't have permission to register