BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Image Alt

Sąsiednie wyspy

» Martynika jest idealną bazą wypadową do podróży na inne wyspy Małych Antyli.
Grenadyny - to raj dla żeglarzy i osób szukających miejsc nieodkrytych przez rzesze turystów. To łańcuch ponad 30 wysepek i atoli. Rozrzucone są od wyspy St. Vincent po Grenadę. Jedne z nich są bezludne, inne dały miejsce luksusowym ośrodkom wypoczynkowym...Czytaj dalej

Martynika jest idealną bazą wypadową do podróży na inne wyspy Małych Antyli.

Grenadyny

Grenadyny – to raj dla żeglarzy i osób szukających miejsc nieodkrytych przez rzesze turystów. To łańcuch ponad 30 wysepek i atoli. Rozrzucone są od wyspy St. Vincent po Grenadę.

Jedne z nich są bezludne, inne dały miejsce luksusowym ośrodkom wypoczynkowym. Otoczone rafami koralowymi i lazurowym morzem posiadają najpiękniejsze plaże na Karaibach.

Błękitna woda o niespotykanej przejrzystości, w której aż kipi od bogatego życia podwodnego zaprasza do kąpieli. To wielkie akwarium, w którym ryby dosłownie jedzą z ręki, nie okazując żadnego strachu.

To miejsce oczaruje każdego!

Saint Lucia

Jest południową sąsiadką Martyniki. Polecamy krótki wypad statkiem w czasie wakacji na naszej wyspie lub poświecić jej czas w czasie rejsu na Grenadyny.

Jej wulkan z ciepłymi żródłami, czy kąpiel w cieplych błotach stanowią nie lada atrakcję.

Dla miłosników hitu kinowego „Piraci z Karaibów” możliwym jest zwiedzenie lub nawet krótki rejs legendarną Czarna Perłą, okrętem wykorzystanym w tym filmie.

» Zamknij

You don't have permission to register