BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Instagram

Image Alt

Oferta

“Poznajcie Martynikę razem z nami.”]Osoby, które odwiedziły tę wyspę, z pewnością potwierdzą te słowa: „Martynika to najlepsza gwarancja, że wakacje będą udane”. Rajskie plaże, las tropikalny, serdeczność i gościnność tubylców… to miejsce zaspokoi pragnienia każdego podróżnika, niezależnie od tego, jakie są jego oczekiwania.

Udostepniamy wielorakość możliwości programowych: atrakcji lądowych czy wodnych. Proponujemy szeroki wachlarz możliwości zakwaterowania.
Nasza oferta skierowana jest do osób, które zarówno pragną aktywnie spędzić czas, jak i poleniuchować na bezludnej plaży w cieniu palm.

Wycieczki

[promo_box border="0" image="3973" title="Całodniowa wycieczka krajoznawcza na północ wyspy" btn_text="SPRAWDŹ CENĘ" btn_link="https://www.slonecznamartynika.pl/wycieczka-na-polnoc-wyspy/"]PORT - FDF - BALATA - DESTYLARNIA - SAINT PIERRE - PORT Wycieczka skierowana do turystów ze statków rejsowych i żeglarzy.[/promo_box] [promo_box border="0" image="3974" title="Całodniowa wycieczka rekreacyjna na południe [...]

Transfery

Usługi i serwisy  budzące największe zainteresowanie: zorganizowanie transferu z lotniska do mariny zorganizowanie transferu z mariny na lotnisko koordynacja transferu z lotniska do mariny oraz wieczoru integracyjnego koordynacja transferu z mariny na lotnisko z postojem na shopping i obiad organizacja [...]

You don't have permission to register