BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Image Alt

slonecznamartynika

Wycieczki piesze

[pricing_item featured=”0″ style=”table” title=”Wycieczki piesze z przewodnikiem górskim” price=”od 28,50€/os.”][/pricing_item]

[contact_box address=”” email=”marketing@slonecznamartynika.pl”]

Las tropikalny, kanał niewolników czy wulkan – to wszystko zdobędziecie z nami! Za naszym pośrednictwem odkryjecie dzikie rejony wyspy. Po godzinie lub dwóch intensywnej wędrówki Waszym oczom ukaże się perlisty wodospad lub cudowne pola egzotycznych kwiatów.

Tu możecie spędzić cały dzień idąc lasem tropikalnym. Palmy, liany, ogromne baobaby, paprocie drzewiaste olbrzymie, kakaowce, drzewa chlebowe, drzewa armatnie – to brzmi bardzo egzotycznie. Przekonacie się, że obcowanie z bujną przyrodą, odgłosy ptaków, zapach i ciepło tropiku jest niezwykłą, niezapomnianą przygodą. To jakby przenieść się kilka tysięcy lat wstecz. Bliskość przyrody, jej bogactwo i ogrom robią wrażenie na każdym! Zabierzcie adidasy lub sportowe sandały, wodę i kanapki.

Jeśli chcecie podziwiać wyspę z góry zapraszamy na wycieczkę na nieczynny wulkan Mont Pelé. Wycieczka ta wymaga od Was sprawności i lekkiego wysiłku. Będziecie się wspinać na wysokość ok. 1390 m. Nagrodą będą niezapomniane widoki na las tropikalny, zatokę Morza Karaibskiego i ciekawą roślinność górską. Będąc na szczycie poczujecie niezwykłość miejsca – krzewy, paprocie i liany wyłaniające się z mgły i chmur. Zabierzcie ze sobą wygodne górskie obuwie, polar i kurtkę przeciwdeszczową, wodę i kanapki.

Zaproponujemy wam wyprawy w południowej części wyspy na bezludne plaże, gdzie będziecie wędrować brzegiem morza, chodzić po rozgrzanym białym piasku podziwiając palmy i egzotyczną roślinność. Dla ochłody cudowna kąpiel w przeźroczystej, turkusowej wodzie oceanu lub w naturalnych wannach wypełnionych morską wodą.

Zapraszamy też na spacery korytem rzeki i do kanionu.

You don't have permission to register