BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Image Alt

slonecznamartynika

Śladami rumu

[pricing_item featured=”0″ title=”Śladami rumu” price=”od 12€/os.”][/pricing_item]

[contact_box title=”Zarezerwuj” email=”kontakt@slonecznamartynika.pl”]

Śladami rumu

Zapraszamy na niezapomnianą wycieczkę śladami najsłynniejszego trunku Karaibów. Na Martynice działa 7 rumiarni produkujących wyśmienity rum rolniczy „agricole”. Ich rumy  posiadają oznaczenie AOC gwarantujące jakość. Poznamy specyficzny proces i tajniki produkcji wpływające na jego niepowtarzalny charakter.  Pośród prestiżowych destylarni odwiedzimy:

Habitation La Favorite
Destylarnia przechowuje swój stary rum w myśl najczystszej tradycji i kultury rumu, czyli w dębowych beczkach. La Favorite do dziś korzysta z tradycyjnych maszyn. Silnik parowy pochodzi z 1906 roku. W okresie produkcji możemy obejrzeć cały proces powstania tego wybornego trunku.

Habitation Clément 
Nazwa pochodzi od nazwiska słynnej rodziny, która mieszkała tam od prawie stu lat. Destylarnia mieści się na rozległym obszarze 160 hektarów, położonym
w miejscowości François. Ten wyjątkowy obiekt łączy w sobie stuletnią rumiarnię z zabytkami oraz centrum sztuki współczesnej prowadzone przez Fundację Clément.

Habitation HSE
Destylarnia HSE istnieje od ponad 150 lat. Tutaj odkryjecie bogaty, unikalny i reprezentatywny produkt cieszący się uznaniem na całym świecie. HSE jest wielokrotnie nagradzany w konkursach krajowych  i międzynarodowych. Podczas wizyty w ich sklepie otrzymacie 30% zniżki na zakupy.

Zanurz się w świecie rumu!

Wycieczka skierowana jest do turystów stacjonarnych.

W innym przypadku do ceny należy doliczyć transport.

Polski przewodnik: 30€/ godz.

You don't have permission to register